Naszą misją jest przekuwanie nowych idei w rzeczywistość. Łączymy wiedzę badaczy z doświadczeniem świata biznesu i pomagamy wdrażać innowacje na rynku nieruchomości.

Chcemy współtworzyć z naszymi klientami najbardziej innowacyjne projekty w Polsce. Stawiamy na interdyscyplinarność i zgrany zespół złożony ze specjalistów.

ThinkCo – real estate research lab
al. Jerozolimskie 93, 02-001 Warszawa
HubHub Nowogrodzka Square

Zadzwoń:  +48 503 550 513

Napisz do nas:  kontakt@thinkco.pl

Chcesz otrzymywać informacje o nowych raportach oraz aktualnościach z rynku nieruchomości? Zapisz się do naszego newslettera!


Poznaj nasz zespół

Nasi klienci

Nasi klienci

Kontakt

KONTAKT: ThinkCo – Real estate research lab

Kontakt. Łączymy wiedzę badaczy i architektów z doświadczeniem świata biznesu tworząc innowacyjne procesy, produkty i usługi dla rynku nieruchomości. Doradzamy najbardziej innowacyjnym deweloperom i funduszom przy realizacjach nowoczesnych inwestycji.

Jesteśmy pierwszym w Polsce think-tankiem specjalizującym się w nowych ideach dla mieszkalnictwa – budynków z mieszkaniami na wynajem, prywatnych akademików, colivingów czy domów seniora.

Stawiamy na interdyscyplinarność. Współpracujący z nami specjaliści pochodzą z różnych środowisk i reprezentują odmienne doświadczenia, nieustannie rozszerzając wspólny zakres wiedzy. Rolą ThinkCo jest tworzenie bazy tej wiedzy i pełnienie roli opiniotwórczej w zakresie wdrażania nowych rozwiązań na rynku nieruchomości. 

Wspieramy prywatne firmy i instytucje publiczne w tworzeniu rozwiązań odpowiadających na potrzeby zmieniającego się społeczeństwa. Podstawą naszej działalności są badania i publikacje tworzące ogólnie dostępną bazę wiedzy dla rynku nieruchomości. Współpracując z prywatnymi podmiotami zajmujemy się doradztwem strategicznym, analizą potencjału inwestycyjnego oraz tworzeniem standardów projektowych. Do naszych usług należą:

KONTAKT

Przemysław Chimczak, Tomasz Bojęć
mail: kontakt@thinkco.pl
tel: +48 503 550 513

USŁUGI

nieruchomości komercyjne, doradztwo strategiczne, public affairs, PR kryzysowy, analizy potencjału inwestycji, programowanie inwestycji

KATEGORIE TEMATYCZNE

rynek najmuspołeczeństwodemografiazarządzanie nieruchomościamimieszkalnictworynek komercyjnycoliving, cohousing, akademiki, domy studenta, ekonomia współdzieleniacommunity managementekonomiatechnologiebudownictwo senioralnebiurowcearchitekturazrównoważony rozwójsmart cityprogramowanie inwestycjicovid-19inwestycje, proptech, inwestycje alternatywne