POMAGAMY TWORZYĆ DOBRZE DZIAŁAJĄCE BUDYNKI

Czasami jeden budynek, a nawet jego część, potrafi pobudzić do życia całą dzielnicę. Takie obiekty przynoszą właścicielom wysokie dochody, a użytkownikom wyjątkowe doświadczenia. Naszą misją jest tworzenie takich budynków.

Jesteśmy łącznikiem między ekonomią, a budownictwem – tłumaczymy architekturę na biznes, a biznes na architekturę. Programujemy inwestycje, by w możliwie jak najlepszy sposób odpowiedzieć na potrzeby użytkowników. Na rynku nieruchomości pełnimy rolę podobną, do projektantów UX w środowisku cyfrowym.

Usługi porównanie

nasze usługi
nasze usługi

PROGRAMOWANIE INWESTYCJI

Analizujemy założenia inwestycyjne, tworzymy wytyczne projektowe do konkursów i przetargów, opracowujemy strategie zarządzania przestrzenią i programy funkcjonalne.

Dzięki naszej pracy inwestycje budowlane lepiej odpowiadają na potrzeby użytkowników, tym samym uzyskując wyższe przychody. Przekłada się to bezpośrednio na wartość nieruchomości i jej otoczenia. Opiekujemy się inwestycjami na każdym etapie:

1. Przeprowadzamy analizy działek i założeń funkcjonalnych

2. Projektujemy strategię zarządzania obiektem, badania UX i wayfinding

3. Przekładamy to na koncepcje obiektów, wytyczne dla architektów i branding inwestycji

Nasze usługi można podzielić na działania analityczne, doradztwo i projektowanie. Realizujemy również wyjątkowe zlecenia na specjalne zamówienie klienta.

programowanie inwestycji
programowanie inwestycji