Tworzymy najlepsze raporty na rynku nieruchomości

Poprzez zestawienie danych ekonomicznych, analizę potrzeb użytkowników oraz benchmarkowanie istniejących rozwiązań, nasze publikacje pozwalają dostrzec najważniejsze czynniki wpływające na transformacje rynku nieruchomości.

Najem 2030 to badanie i raport o przyszłości wynajmu mieszkań w Polsce. Zobacz jakie zmiany na rynku najmu przewidują eksperci.

Raport jest kompleksową analizą wpływu gospodarki cyrkularnej na budownictwo oraz przewodnikiem pod renowacjach i adaptacjach nieruchomości.

Raport stanowi podsumowanie najważniejszych trendów w tworzeniu zrównoważonych miast i budynków za pomocą nowoczesnych technologii.

Szczegółowa analiza ponad 100 projektów mixed-use z całego świata. Benchmarki projektów, lessons learned najlepszych rozwiązań, najciekawsze polskie inwestycje.

Przewodnik prowadzi krok po kroku po etapach realizacji projektów PRS – od fazy planowania, przez projekt, realizację, aż po zarządzanie obiektem.

To kompendium wiedzy o zrównoważonym rozwoju na rynku nieruchomości – potrzebach firm i pracowników, oczekiwaniach względem ESG oraz wyzwaniach taksonomii UE.

W których Polskich miastach czujemy się najszczęśliwsi? Zobacz wyniki badania ThinkCo i Otodom, gdzie badamy poziom szczęścia w mieście, dzielnicy i najbliższej okolicy.

Popandemiczna charakterystyka miejsc pracy. Raport analizujący czynniki zmian, wpływ home-office  i potencjalne kierunki rozwoju rynku biurowego

Analizujemy obecną kondycję rynku najmu mieszkań, perspektywy rozwoju najmu instytucjonalnego w Polsce oraz standardy obiektów budowanych na wynajem.

Kompleksowa analiza oczekiwań Polaków względem dobrego mieszkalnictwa. Raport skupia się na ponadczasowych elementach wysokiej jakości domu i otoczenia budynków.

Jakie są perspektywy rozwoju rynku prywatnych domów studenckich? Największy w Polsce raport zrealizowany we współpracy z Golub GetHouse.

Dobry {wy}najem. Praktyczny poradnik dla najemców i wynajmujących

Jak wygląda obecnie rynek najmu? Na co warto zwrócić uwagę ze strony najemcy i wynajmującego? Publikacja Fundacji Rynku Najmu i Otodom

Coliving to forma zamieszkiwania, gdzie lokatorzy dzielą między sobą przestrzeń, zainteresowania oraz wartości. Nasz raport jest kompleksową analizą tego zjawiska.

Procesy administracyjne bywają niejasne. Nie omija to również kwestii urbanistycznych. Nasz przewodnik omawia najważniejsze aspekty planowania przestrzennego.

Badanie otoczenia rynkowego CKNP oraz potrzeb potencjalnych operatorów zostało zrealizowane na zlecenie urzędu m.st. Warszawy.

Zapytaliśmy kilkudziesięciu specjalistów o najważniejsze zmiany jakie zajdą na rynku nieruchomości w Polsce w najbliższych latach. Podsumowujemy najważniejsze 7 obszarów.

VUCA nie ominęła świata architektury i nieruchomości. Warto więc przyjrzeć się w jaki sposób odpowiadają na to zagadnienie środowiska responsywnych


O nas

Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą doradczą specjalizującą się w nowych ideach dla nieruchomości. Doradzamy przy realizacjach nowoczesnych inwestycji. Dzięki naszym raportom, wsparciu w kwestiach środowiskowych i społecznych (ESG) oraz analizom potencjału inwestycji, pomagamy naszym klientom odnosić sukcesy na rynku nieruchomości.

Kontakt

e-mail: kontakt@thinkco.pl

tel: +48 503 550 513

adres: ul. Chmielna 73 (CIC Warsaw), 00-801 Warszawa