raporty

Tworzymy najbardziej kompleksowe raporty na rynku. Jeden raport to efekt kilkumiesięcznej pracy zespołu ThinkCo  i agregacji wiedzy ze wszystkich dostępnych źródeł. Dzięki temu nasze opracowania stanowią bezcenne źródło wiedzy dla inwestorów, deweloperów, samorządów, najemców czy instytucji finansowych.

Raport Magazynowe ESG to kompendium wiedzy na temat odpowiedniego podejścia sektora logistycznego w wymiarze środowiskowym, społecznym i zarządczym.

Raport Z wyższej półki to wielowymiarowy przegląd rynku mieszkań o podwyższonym standardzie i luksusowych.

Przyjazne Biura to raport weryfikujący dotychczasowe trendy w projektowaniu przestrzeni biurowych.

Najem 2030 to badanie i raport o przyszłości wynajmu mieszkań w Polsce. Zobacz jakie zmiany na rynku najmu przewidują eksperci.

Raport jest kompleksową analizą wpływu gospodarki cyrkularnej na budownictwo oraz przewodnikiem pod renowacjach i adaptacjach nieruchomości.

Raport stanowi podsumowanie najważniejszych trendów w tworzeniu zrównoważonych miast i budynków za pomocą nowoczesnych technologii.

Szczegółowa analiza ponad 100 projektów mixed-use z całego świata. Benchmarki projektów, lessons learned najlepszych rozwiązań, najciekawsze polskie inwestycje.

Przewodnik prowadzi krok po kroku po etapach realizacji projektów PRS – od fazy planowania, przez projekt, realizację, aż po zarządzanie obiektem.

To kompendium wiedzy o zrównoważonym rozwoju na rynku nieruchomości – potrzebach firm i pracowników, oczekiwaniach względem ESG oraz wyzwaniach taksonomii UE.

W których Polskich miastach czujemy się najszczęśliwsi? Zobacz wyniki badania ThinkCo i Otodom, gdzie badamy poziom szczęścia w mieście, dzielnicy i najbliższej okolicy.

Popandemiczna charakterystyka miejsc pracy. Raport analizujący czynniki zmian, wpływ home-office  i potencjalne kierunki rozwoju rynku biurowego

Analizujemy obecną kondycję rynku najmu mieszkań, perspektywy rozwoju najmu instytucjonalnego w Polsce oraz standardy obiektów budowanych na wynajem.

Kompleksowa analiza oczekiwań Polaków względem dobrego mieszkalnictwa. Raport skupia się na ponadczasowych elementach wysokiej jakości domu i otoczenia budynków.

Jakie są perspektywy rozwoju rynku prywatnych domów studenckich? Największy w Polsce raport zrealizowany we współpracy z Golub GetHouse.

Dobry {wy}najem. Praktyczny poradnik dla najemców i wynajmujących

Jak wygląda obecnie rynek najmu? Na co warto zwrócić uwagę ze strony najemcy i wynajmującego? Publikacja Fundacji Rynku Najmu i Otodom

Coliving to forma zamieszkiwania, gdzie lokatorzy dzielą między sobą przestrzeń, zainteresowania oraz wartości. Nasz raport jest kompleksową analizą tego zjawiska.

Procesy administracyjne bywają niejasne. Nie omija to również kwestii urbanistycznych. Nasz przewodnik omawia najważniejsze aspekty planowania przestrzennego.

Badanie otoczenia rynkowego CKNP oraz potrzeb potencjalnych operatorów zostało zrealizowane na zlecenie urzędu m.st. Warszawy.

Zapytaliśmy kilkudziesięciu specjalistów o najważniejsze zmiany jakie zajdą na rynku nieruchomości w Polsce w najbliższych latach. Podsumowujemy najważniejsze 7 obszarów.

VUCA nie ominęła świata architektury i nieruchomości. Warto więc przyjrzeć się w jaki sposób odpowiadają na to zagadnienie środowiska responsywnych

zostań partnerem

raportu rynkowego

Poszukujesz narzędzia do długofalowej komunikacji marki? Chcesz dotrzeć do targetowanej grupy odbiorców?

wyślij zapytanie